https://salamatyar.com

درباره

مهمترین دغدغه من که همواره مانع مهاجرت من از ایران شده ترس از تنها شدن پدر و مادرم و نگرانی از سلامت آنها بوده. وقتی اینجا کنار پدر و مادرم هستم مدام در حال انجام کارهایی مربوط به سلامتی آنها هستم که اگر کنارشان نبودم کسی نمی توانست دلسوزانه انجام دهد یا من اطمینان لازم جهت سپردن انجام این کارها به آن افراد را نداشتم. من حدود ۱۵ سال است که در ایران در حوزه پزشکی کار میکنم و شرکت های من بیش از ۵۰۰۰ پزشک طرف قرارداد دارند که اغلب شناخته شده و با دانش و تجربه بالای هستند. حاصل این دغدغه و این ظرفیت بزرگ، به مرور موجب شکل گیری این ایده شد که شرکتی را تأسیس کنم تا به ایرانیان خارج کشور خدمت مراقبت از سلامت پدر و مادرشان را ارائه کند. شرکتی که ابتدا با هدف ارایه سرویس به پدر و مادر خودم تاسیس کردم. پزشکان و پرستاران ما به طور مستمر مراقب سلامت پدر و مادر شما خواهند بود. رویکرد اصلی ما پیشگیری و تشخیص زودهنگام بیماری و همراهی بیمار در تمام مراحل قبل ،حین و بعد از درمان است. ما همیشه از بهترین پزشکان و مراکز و ارائه دهندگان خدمات درمانی در ایران برای اطمینان از دریافت بالاترین سطح خدمات درمانی استفاده می کنیم و هرگز به دلیل منفعت بیشتر کیفیت خدمات را کاهش نمی دهیم و به شما همان خدماتی را ارایه میدهیم که برای پدر و مادر خود استفاده میکنیم.

خدمات ما شامل موارد زیر است ولی محدود به این موارد نیست. اگر خدمت را مد نظر داشتید که در این لیست نبود با ما تماس بگیرید.

اعزام پزشک به منزل
اعزام پرستار در منزل
انجام آزمایش در منزل
تجویز، تهیه و ارسال داروه
همراهی بیمار تا مطب یا مرکز درمانی و انجام تمام کارهای اداری، مالی و بیمه ای
تشکیل و مدیریت گروه مجازی همفکری پزشکان

پوشش جغرافیایی خدمات در مراکز سایر استان ها:
*فعلا پوشش خدمات ما در شهر تهران و شهر کرج تکیمل است و پوشش خدمات فوق تخصصی در مراکز سایر استان ها ناقص است ولی شما همچنان شما می توانید با آگاهی از این موضوع پکیج های ما را خریداری کنید و ما نیز تلاش میکنیم در صورت امکان این خدمات را با همکاری با پزشکان و مراکز درمانی همکار خود در آن شهر ها ارائه کنیم.

پوشش خدمات در شهر های غیر مرکز استان:
*در صورتیکه پدر و مادر شما در مرکز استان سکونت ندارند قبل از خرید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.